Druk cyfrowy

Technologia cyfrowa umożliwia druk bezpośrednio z pliku na różnych podłożach oferując wykonanie usługi w ciągu kilku godzin od dostarczenia zlecenia. Zapewnia produkcję w wysokiej fotograficznej  jakości prac w małych nakładach począwszy od reklam zewnętrznych takich jak banery, billboardy a skończywszy na mniejszych elementach typu naklejki etykiety. Grafika przeznaczona do druku musi być przesłana w formacie pliku: JPG, PDF, EPS lub CDR wersji niższej niż 16 z czcionkami zamienionymi na krzywe. Nasze studio graficzne może przygotować projekty do druku i odbiorą Państwo gotowy produkt.

Nawigacja do produktów z kategorii

Banery

Banery reklamowe to jeden z najlepszych, a zarazem najtańszych sposobów na reklamę towarów i usług, a także promocję marki firmy.

Nawigacja do produktów z kategorii

Naklejki

Naklejki samoprzylepne reklamowe, produktowe, etykiety informacyjne, naklejki serwisowe, inwentaryzacyjne, firmowe, dla dzieci, itp. Wycinanie naklejek w dowolnym kształcie na ploterze tnącym pozwala na bardzo dokładne wycięcie zaprojektowanego wzoru.

Nawigacja do produktów z kategorii

Naklejki magnetyczne

Reklamy magnetyczne to reklamy z nadrukowaną grafiką na specjalnych foliach które posiadają właściwości magnetyczne dzięki temu możemy przyczepiać je do podłoży metalowych i zdejmować w każdym momencie. Wykonujemy magnesy na lodówkę, znaczki magnetyczne, karty reklamowe, magnesy pamiątkowe (zdjęcia , widoki, obrazki). Magnesy na samochody polecamy jako reklamę dla wszystkich, którzy chcą mieć oznakowany samochód czasowo, nie na stałe.

Nawigacja do produktów z kategorii

Naklejki, taśmy podłogowe

Naklejka podłogowa jest produktem reklamowym wykorzystującym powierzchnię podłogi jako powierzchnię reklamową. Naklejki podłogowe drukowane są na specjalnych foliach samoprzylepnych, a następnie laminowane
folią ochronną antypoślizgową dzięki czemu uzyskują bardzo dużą odporność na ścieranie i chronią przed poślizgiem (upadkiem). Naklejki wykonujemy jako formatki dowolnego kształtu oraz jako taśmy reklamowe na podłogi.

obrazy na płótnie
Nawigacja do produktów z kategorii

Obrazy na płótnie

Grafika drukowana jest na bawełnianym płótnie Canvas – z widoczną strukturą płótna malarskiego. Jest to doskonały sposób na dekorację każdego wnętrza, idealną pamiątkę lub pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Można wydrukować kopię obrazu, zdjęcie lub dowolną grafikę.

Nawigacja do produktów z kategorii

Oklejanie okien

Folia używana do oklejania witryn szklanych, okien, szyb samochodów, autobusów, tramwajów itp. Folia OWV z perforacją cechuje się dobrą widocznością od wewnątrz, natomiast z zewnątrz nie widać wnętrza tylko nadrukowaną reklamę.

Nawigacja do produktów z kategorii

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na zmianę koloru auta, oraz reklamę produktu lub firmy. Będąc mobilną reklamą dociera do setek potencjalnych klientów stanowi więc alternatywę dla reklam stacjonarnych. Nasza firma oferuje projekt graficzny, druk na folii oraz całościowe oklejanie aut lub poszczególnych części nadwozia.

Nawigacja do produktów z kategorii

Plakaty reklamowe

Plakaty są jedną z form reklamy której celem jest dotarcie do dużego grona osób. Wykorzystywane są do promocji produktów, marki, różnego rodzaju imprez masowych takich jak koncerty, happeningi, rajdy itp. Plakaty idealnie sprawdzają się zarówno w sklepach, barach, lokalach usługowych, klubach, dyskotekach, biurach jak i na słupach, ścianach, płotach i tablicach ogłoszeniowych.

Nawigacja do produktów z kategorii

Ulotki

Ulotka jest drukiem mającym na celu reklamę bądź przekaz informacji, przeznaczonym do bezpośredniego rozpowszechniania. Najczęstszym sposobem kolportażu ulotek jest ich wykładanie w miejscach publicznych, (poczekalniach, sklepach, na klatkach schodowych), czy też rozdawanie na ulicach.