Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe są nieodłącznym elementem promocji firmy. Możemy wykorzystać je podczas mitingów, sympozjów czy targów lub konferencji, oraz podczas różnych masowych imprez handlowo-marketingowych.  Proponowane przez nas gadżety są praktyczne, trwałe, przyciągające wzrok o wysokiej jakości wykonania z nadrukiem reklamowym lub logo przez co utrwala markę twojej firmy w pamięci obdarowanej nimi osoby. Estetyka, elegancja naszych artykułów i wykonane w atrakcyjnej stylistyce dodadzą Twojej działalności prestiżu i pozwoli Państwu wywrzeć znakomite wrażenie zarówno na kontrahentach, jak i współpracownikach.  Upominek z klasą przyciąga także uwagę innych osób ze środowiska biznesowego chcących nawiązać kontakt z firmą, która potrafi zademonstrować swój wizerunek poprzez efektowne upominki reklamowe.Zbudowanie dobrego wizerunku w oczach klienta zwiększa szansę na dobrą, długoterminową współpracę. Grafika przeznaczona do druku musi być przesłana w formacie pliku: JPG, PDF, EPS lub CDR wersji niższej niż 16 z czcionkami zamienionymi na krzywe. Nasze studio graficzne może przygotować projekty do druku i odbiorą Państwo gotowy produkt.

Nawigacja do produktów z kategorii

Magnesy reklamowe

Naklejki magnetyczne są jedną z metod działań marketingowych. Trwałe i łatwe w użyciu ponieważ można je zakładać i zdejmować z oznakowanych powierzchni bez obawy że uszkodzimy czy zarysujemy powierzchnię do której są przyczepiane. Naklejki posiadają warstwę magnetyczną za pomocą której przylegają do powierzchni metalowych i nie odrywają się od niej samoistnie. Właśnie dlatego naklejki magnetyczne są tak cenione i wykorzystywane jako gadżety reklamowe. Stosowane w reklamie na samochodach kiedy potrzebujemy zachować prywatność możemy je zdjąć. Warto poznać ich zalety.

Nawigacja do produktów z kategorii

Przypinki – pinsy – buttony

Przypinka jest popularnym i sprawdzonym sposobem promocji. Stosowana do promocji eventów, zlotów, happeningów, akcji tematycznych, ślubów oraz wielu innych imprez. Button reklamowy wykonany jest z metalu natomiast umieszczony na nim nadruk powleczony jest folią. Zabezpiecza to znaczek przed zarysowaniem, ścieraniem i warunkami atmosferycznymi a tym samym powoduje, że taka pamiątka długo będzie reklamowała umieszczony na niej nadruk. Zamocowany z drugiej strony praktyczna agrafka umożliwia łatwe przymocowanie buttona do ubrania. Sprawia to, że przypinka reklamowa jest doskonałym sposobem na tanią i niezobowiązującą reklamę, na którą każdego stać!

Nawigacja do produktów z kategorii

Pendrive

Dzisiaj pendrive reklamowy ma już właściwie każdy! Pendrive możemy określić mianem przedmiotu codziennego użytku ponieważ nosimy go codziennie, by zawsze mieć pod ręką istotne dane, zdjęcia czy nawet ulubioną muzykę. Doskonale sprawdzą się w roli prezentów dla klientów, będą również idealnym wyposażeniem dla wszystkich pracowników na co dzień pracujących z komputerem.  Pendrive z nadrukiem firmowym ułatwia identyfikację danych lub jako reklama firmy codzienne przypomina użytkownikowi o naszej firmie zachęcając do korzystania z naszych usług.