Systemy wystawiennicze

Obecnie jedną z form reklamy mało i wielkoformatowej są mobilne systemy wystawiennicze z zastosowaniem wewnątrz jak i na zewnątrz, będące jednocześnie promocją produktów jak i źródłem informacji. Materiały promocyjne tego typu wykorzystuje się w centrach handlowych, sklepach, biurach, lokalach usługowych bądź gastronomicznych, jak również podczas targów handlowych, eventów promocyjnych, wystaw, konferencji czy sympozjów. W naszej ofercie prezentujemy Państwu systemy wystawiennicze takie jak ścianki wystawiennicze pełne lub modułowe, roll-upy jednostronne, dwustronne, x-banery tzw. pajączki. Mogą Państwo dokonać zakupu samych mechanizmów jak i produktów z nadrukowaną grafiką. Grafika przeznaczona do druku musi być przesłana w formacie pliku: JPG, PDF, EPS lub CDR wersji niższej niż 16 z czcionkami zamienionymi na krzywe. Nasze studio graficzne może przygotować projekty do druku i odbiorą Państwo gotowy produkt.

Nawigacja do produktów z kategorii

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze są alternatywą dla jednorazowych stoisk wystawienniczych. Mają również zastosowanie jako ścianki sponsorskie , konferencyjne oraz jako tło do sesji fotograficznych. Rozwiązania, które proponujemy łączą w sobie profesjonalny wygląd i łatwość transportu. Oferowane przez nas ścianki wystawiennicze można w prosty sposób złożyć i przewieźć na kolejne miejsce. Dzięki umieszczonej grafice na ściance reklama firmy jest efektywniejsza.

Nawigacja do produktów z kategorii

Roll-upy

Prezentowane przez naszą firmę rollupy to gwarancja łatwego montażu i demontażu oraz wysokiej jakości wykonania. Znakomicie nadają się do prezentacji reklam czasowych i stałych, dzięki konstrukcji z aluminium są bardzo lekkie oraz trwałe. Łatwość wymiany grafiki wpływa na komfort użytkowania rollupu. Dostępne są zarówno rollupy jednostronne, jak i dwustronne, co znacząco zwiększa możliwość ich zastosowań

Nawigacja do produktów z kategorii

Stojaki do banerów

Oferowane przez naszą firmę stojaki do banerów to gwarancja łatwego montażu i demontażu oraz wysokiej jakości wykonania. Znakomicie nadają się do prezentacji reklam czasowych i stałych, dzięki konstrukcji z aluminium i włókna węglowego są bardzo lekkie oraz trwałe. Łatwość wymiany grafiki podnosi komfort użytkowania.

Nawigacja do produktów z kategorii

X – banery

X – banery to gwarancja łatwego montażu i demontażu oraz prostota wykonania. Znakomicie nadają się do prezentacji reklam czasowych i stałych, dzięki konstrukcji z aluminium i włókna węglowego są bardzo lekkie oraz trwałe. Łatwość wymiany grafiki podnosi komfort użytkowania.