Taśmy bezklejowe

Taśmy bezklejowe to mogą być taśmy oznaczeniowe i ostrzegawcze do zabezpieczania i znakowania miejsc wymagających uwagi, niebezpiecznych, placów budowy, do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, wyznaczania miejsc odbywania się masowych imprez sportowych i plenerowych,  tras biegowych, rowerowych jak również do wydzielania stoisk do prezentacji produktów, sprzętu AGD i RTV.

Nawigacja do produktów z kategorii

Taśmy oznaczeniowe

Proponowane przez nas taśmy oznaczeniowe to taśmy wstęgowe bezklejowe. Taśmy te służą oznaczaniu stref różnymi kolorami odpowiednio do przeznaczenia (np. komunikacji w magazynach). W miejscach publicznych można oznaczyć trasy biegowe czy rowerowe. Taśmy oznaczeniowe znajdują zastosowanie również w energetyce, motoryzacji i innych gałęziach przemysłu. Taśma oznaczeniowa może być wykonana z folii PCV, bądź PE.

Nawigacja do produktów z kategorii

Taśmy ostrzegawcze

Oferowane przez nas taśmy ostrzegawcze to taśmy wstęgowe bezklejowe do oznaczania miejsc niebezpiecznych, zagrażających utracie zdrowia i życia w miejscach publicznych. Taśma może być wykonana z folii PCV, bądź PE z nadrukowaną grafiką informującą o zagrożeniach

Nawigacja do produktów z kategorii

Taśmy reklamowe

Produkowane przez nas taśmy reklamowe to taśmy wstęgowe bezklejowe. Taśmy te służą oznaczaniu stref objętych promocją lub organizacją ewentów promujących markę lub produkt. Taśmy mogą mieć nadrukowaną grafikę lub tekst reklamowy oraz można umieścić logotypy firm biorących udział w promocji lub ewencie. Taśma może być wykonana z folii PCV, bądź PE.