Taśmy samoprzylepne

Polecamy w naszej ofercie taśmy do stosowania w zakresach wymaganych przepisami BHP – są to taśmy oznaczeniowe i ostrzegawcze do ciągów komunikacyjnych i miejsc niebezpiecznych. Następna grupa taśm przez nas oferowanych to taśmy uszczelniające i techniczne przeznaczone do różnych zastosowań w przemyśle i domu. Nasza oferta z zakresu taśm samoprzylepnych obejmuje też taśmy odblaskowe które mają zastosowanie do oznaczeń w transporcie i infrastrukturze drogowej w celu zapewnienia widoczności stałych i ruchomych elementów  zagrażających bezpieczeństwu drogowemu.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne naklejki, taśmy podłogowe

Naklejki i taśmy do naklejania na podłogi to reklama konkretnych produktów, marki produktowej lub firmowej. Wyznaczanie miejsc promocji, inwentów, tras które poprowadzą klienta do promowanych towarów po drodze zachęcając do zakupu. Wykonujemy również oznaczenia BHP do zastosowań na podłodze. Nasze produkty do zastosowań podłogowych są pokryte specjalnym laminatem antypoślizgowym chroniącym przed upadkiem oraz zabezpieczającym grafikę przed ścieraniem, mimo intensywnej eksploatacji.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy oznaczeniowe, ostrzegawcze

Nasze taśmy samoprzylepne mają zastosowanie w magazynach, sklepach, halach, budynkach użyteczności publicznej do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref stwarzających zagrożenie dla życia, wydzielania miejsc wyłączonych z ruchu. Produkowane są w wielu kolorach przez co możemy dobrać kolorystykę do naszych potrzeb w zależności od występujących zagrożeń czy też obowiązujących przepisów BHP zwiększając bezpieczeństwo pracowników czy użytkowników.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe mają za zadanie oznaczenie i zabezpieczenie śliskich powierzchni przed niebezpiecznymi poślizgnięciami i upadkami. Zastosowanie mają na stromych podjazdach, podziemnych garażach, drabinach, schodach, przy basenach, pod prysznicami, pokładach łodzi, maszynach budowlanych i innych gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgu doprowadzającego do wypadku. Wykonane z PCV posiadające na powierzchni taśmy strukturę papieru ściernego przez odpowiednio dobrane minerały są odporne na ścieranie. Odpowiednio dobrany klej doskonale i trwale łączy z podłożem.

Nawigacja do produktów z kategorii

Uszczelniające taśmy butylowe

Taśma butylowa  to produkt o całym wachlarzu zastosowań. Wykorzystać można ją między innymi do uszczelniania oczek wodnych i połączeń dekarskich, tworzenia pokryć dachowych, łączenia arkuszy polietylenowych oraz w charakterze uszczelniacza przeciwko przenikaniu wilgoci. Produkt ten charakteryzuje się bardzo dobrą przylepnością do podłoża, bez względu na zastosowaną powierzchnię. Jej miękkość zapewnia doskonałe dopasowanie się do klejonej powierzchni i skuteczne wypełnienie nierówności. Taśma zachowuje swoją naturalną elastyczność przez długi czas. Jest również odporna na działanie UV i cechuje się dobrym działaniem w szerokim zakresie temperatur.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy aluminiowe

Taśmy wykonane z folii aluminiowej charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną i są bardzo elastyczne dzięki czemu dobrze przylegają i układają na nierównym podłożu. Niektóre są zbrojone włóknem oraz wzmocnione warstwą papieru siarczanowego. Zastosowanie mają w klimatyzacji, wentylacji, ciepłownictwie, chłodnictwie, motoryzacji, przemyśle elektronicznym, w technice audio-wizualnej jako taśmy łączące, uszczelniające, maskujące, ekranujące.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy tkaninowe

Taśma tkaninowa może być powlekana lub niepowlekana przez co posiada bardzo szeroki zakres zastosowań, Można jej używać do sklejania, łączenia i naprawiania owijania, pakowania i maskowania, kodowania kolorami i identyfikacji, uszczelnianiu kanałów, naprawie pękniętych węży, instalacjach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji do ochrony krawędzi szklanych i arkuszy blach, do łączenia obszywania dywanów i w wielu, wielu innych zastosowaniach..

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy elektroizolacyjne

Uniwersalne taśmy samoprzylepne z PCV Przeznaczone do izolowania połączeń kablowych, do wiązkowania i owijania kabli, przewodów, do oznaczania kolorami, do izolacji elektrycznej, do znakowania. Wykorzystywane w energetyce, motoryzacji, różnych gałęziach przemysłu, w domu.

Nawigacja do produktów z kategorii

Taśmy samowulkanizujące

Taśmy o właściwościach samowulkanizujących mają zastosowanie w łączeniu, zakańczaniu i naprawie przewodów pod napięciem, wodouszczelnianie przewodów telekomunikacyjnych, izolacja, wodouszczelnianie i zabezpieczanie komponentów elektrycznych, izolacja elektryczna przewodów pod napięciem, zabezpieczenia połączeń kabli w instalacjach zewnętrznych telewizji satelitarnej i RTV, zabezpieczanie przed korozją rur metalowych, zabezpieczanie łączy przed wodą morską, majsterkowanie np. owijanie uchwytów, naprawa rur. Taśmy samwulkanizujące posiadają niepowtarzalne właściwości bo podczas wulkanizacji tworzą jednorodną nierozłączną warstwę, mają doskonałe właściwości elektroizolacyjne, są odporne na ozon i wodę, Ich zaletą jest zdolność dostosowywania się do kształtu owijanego elementu.

Nawigacja do produktów z kategorii

Taśmy dwustronnie klejące

Taśmy dwustronnie klejące mają zastosowanie przy montażu; wykładzin podłogowych w teatrach, na scenie, w studiach telewizyjnych, planach filmowych, halach targowych na czas wystaw, pokazów, koncertów, salach konferencyjnych, przy łączeniu wstęgi papieru, folii i innych materiałów, listew w przemyśle samochodowym, drobnych detali, piktogramów, ulotek, instrukcji mogą być przyklejane do ścian, betonu, stali, drewna, tworzywa. Pianki dwustronnie klejące stosowane są też do wyciszania, uszczelniania, wypełniania, wykorzystuje się je też w pracach domowych

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy pakowe

Taśmy pakowe mają zastosowanie przy zaklejaniu i zabezpieczaniu produktów w zbiorczych opakowaniach foliowych i kartonowych. Są skutecznym zabezpieczeniem przesyłek przed otwarciem. Występują w różnych kolorach. Mogą być z nadrukami uniwersalnymi lub indywidualnymi. Taśmy spinające poliestrowe i polipropylenowe nadają się do zabezpieczania zarówno małych lekkich paczek, kartonów jak i dużych, ciężkich ładunków na paletach. Mają zastosowanie w pakowaniu automatycznym i ręcznym.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy maskujące

Taśmy maskujące – malarskie służą do zabezpieczenia powierzchni przy pracach lakierniczych, malarskich, sztukatorskich i tynkarskich. Można nimi zabezpieczyć powierzchnie w linii prostej, po łuku lub krzywiźnie w zależności od zastosowanej taśmy. Mają zastosowanie w budownictwie, motoryzacji, lakierniach, pracach domowych. Po wykonaniu prac przy usuwaniu z powierzchni nie pozostawiają śladów kleju. Taśmy maskujące wykonane są z papieru lub z PCV.

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy antyrysowe wzmacniające

Taśmy wzmacniające, antyrysowe są to taśmy stosowane do wzmacniania spoin łączeniowych między płytami kartonowo – gipsowymi oraz naprawy pęknięć, szczelin, ubytków na ścianach i sufitach. Mogą być bezklejowe lub jednostronnie pokryte klejem. Wykonane są z włókna szklanego, fliseliny w postaci siatki lub włókniny

Nawigacja do produktów z kategorii

Samoprzylepne taśmy odblaskowe

Samoprzylepne taśmy odblaskowe znacznie zwiększają bezpieczeństwo po zmroku oraz w warunkach utrudnionej widoczności. Dzieje się tak dlatego, że taśma samoprzylepna odblaskowa bardzo dobrze odbija światło. Zależnie od wybranego rodzaju, odblaski nadają się do konturowego oznaczania pojazdów oraz do drogowych oznaczeń pionowych. Każda taśma samoprzylepna odblaskowa, którą Państwu oferujemy, jest bardzo łatwa w aplikacji, trwała oraz odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne i duże wahania temperatur. W naszym sklepie dostępne są sprawdzone taśmy odblaskowe w różnych rozmiarach i kolorach.

Nawigacja do produktu

Taśmy fluorescencyjne

Taśmy fluorescencyjne charakteryzują się wysoką jaskrawością, są stosowane do oznaczania miejsc zagrażających zdrowiu i życiu.