Uszczelki

Uszczelki wykonuje się przeważnie z gumy porowatej na bazie kauczuku, profilowane o różnych kształtach lecz mogą być wykonane z pianki elastycznej (gąbki) lub z włosia sztucznego. Posiadają taśmę klejącą wzmocnioną włóknem szklanym która to powoduje zachowanie wymiaru (zapobiega nadmiernemu naciąganiu) za pomocą której możliwa jest aplikacja do podłoża bez potrzeby stosowania dodatkowego kleju. Po oderwaniu papieru zabezpieczającego warstwę klejącą są gotowe do przyklejenia. Przeznaczone są do naprawy uszczelnienia w stolarce okiennej, drzwiowej oraz do różnego rodzaju uszczelnień.

Nawigacja do produktów z kategorii

Uszczelki gumowe

Uszczelki wykonane z gumy porowatej na bazie kauczuku, profilowane o różnych kształtach z taśmą klejącą wzmocnioną włóknem szklanym dla zachowania wymiaru (zapobiega nadmiernemu rozciąganiu). Przeznaczone są do naprawy uszczelnienia w stolarce okiennej, drzwiowej oraz do różnego rodzaju doszczelnień.

Nawigacja do produktów z kategorii

Uszczelki piankowe

Uszczelki piankowe o przekrojach prostokątnych. Z jednej strony są pokryte klejem dzięki temu możliwa jest aplikacja do podłoża. Przeznaczone są do naprawy uszczelnienia w stolarce okiennej, drzwiowej oraz do uszczelnień dylatacyjnych.

Nawigacja do produktów z kategorii

Uszczelki włosowe

Uszczelki włosowe stosowane są do doszczelnień drzwi w strefie przyprogowej. Miękkie gęste włosie przy otwieraniu i zamykaniu drzwi poddając się naciskowi ugina się nie uszkadzając podłogi jednocześnie uszczelnia przed zimnem i przeciągami. Łatwa w montażu na taśmę samoprzylepną.